تفرقه،بزرگترین خطر برای یک ملت - ترنج ویلا | ToranjVila

تفرقه،بزرگترین خطر برای یک ملت

مدتی است که فضای مجازی ایران حال و روز خوشی ندارد و تبدیل به محل جنگ و نزاع برخی از افراد ظاهراً بیکار و بیمار شده است و متاسفانه پس از حادثه ترور سردار سلیمانی در بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ این فضای مجازی مسموم تر و بدتر نیز شده است.

حداقل در یک هفته گذشته به شاهد چند دسته شدن کاربران فضای مجازی در رابطه با موضوع ترور سردار سلیمانی و موضوعات فرعی آن نظیر اصل انتقام گرفتن و نگرفتن و نحوه و میزان این انتقام و… بودیم و بدتر از آن اینکه بسیاری از کاربران عادی و فاقد سواد سیاسی در نقش کارشناس خبره مسائل سیاسی ظاهر شده و اظهارنظرهای آنچنانی داشتند و مخالفان خود را به بدترین شکل ممکن تخریب می کردند.

پس از انتقام ایران از آمریکا و موشک باران پایگاه های آمریکایی اربیل و عین الاسد توسط یگان های موشکی سپاه پاسداران متاسفانه برخی از افراد مغرض و جنگ طلب با ایجاد هیاهو و القاء جو روانی به شکلی سازمان یافته و هماهنگ قصد در کوچک نمائی از این انتقام و ایجاد شبه در آن داشته و با تحریک مسئولان ارشد کشور قصد دارند تا ایران را به سوی یک جنگ ناخواسته پیش برده و اوضاع را پیچیده تر نمایند.

برخی ها بدون آنکه به عواقب جنگ آگاه باشند با شعارهای تند و جنگ طلبانه خود در پی بر هم زدن صلح و ثبات کشور بوده و قصد دارند عقاید شوم خود را به یک ملت تحمیل کنند.

ما نیز معتقد به انتقام گرفتن از آمریکا بودیم ولی اظهارنظر درخصوص شکل،میزان و نحوه این انتقام در صلاحیت ما نبوده و نیست و هیچ یک از شهروندان عادی و بویژه افراد های تندرو و خودسر نیز مجاز نیستند که به جای مسئولان ارشد نظام در این باره تصمیم گرفته و با ایجاد جو روانی سازمان یافته مسئولان را تحت فشار قرار دهند.

مسئولان ارشد نظام با کنارهم گذاشتن کلیه مفروضات و واقعیت ها بهترین سیاست را در رابطه با انتقام در پیش گرفته و آنچه که صلاح بود انجام داده اند و بیشتر از این را نیز صلاح ندانسته اند.

در این روزهای سخت که مصیبت پشت مصیبت بر این کشور می بارد حفظ یکپارچگی و پرهیز از تفرقه، یک وظیفه ملی و شرعی بوده و همه ما موظف هستیم که تا جای ممکن از ایجاد تشنج و التهاب پرهیز نموده و به آرام کردن فضای سیاسی،اجتماعی و اقتصادی کشور کمک کنیم و مانع شویم که یک ملت دچار چند دستگی شود.

فراموش نکنیم که بزرگترین خطری که یک ملت را تهدید می کند تفرقه است

کلمه کلیدی خود را وارد کنید