اهداف پنهان آمریکا از پروژه ترور سردار سلیمانی - ترنج ویلا | ToranjVila

اهداف پنهان آمریکا از پروژه ترور سردار سلیمانی

خبر آنقدر بزرگ و غیر قابل باور بود تا چند ساعت پس ازانتشار آن هنوز دنیا در شوک بسر می برد،ترور سردارسپهبد قاسم سلیمانی خبری نبود که دنیا بخواهد از کنار آن ساده بگذرد،این خبر دنیا را دچار التهاب کرد و حالا عملاً و رسماً ایالات متحده آمریکا کبریت جنگ را روشن کرده و خاورمیانه را در آستانه یک جنگ بزرگ قرار داده.

ولی هدف نهائی آمریکا از این اقدام تروریستی چه بوده است؟ یک اشتباه احمقانه یا اولین صفحه از یک کتاب طولانی!

آمریکائی ها هر چقدر هم که احمق باشند باز به بزرگی این اقدام تروریستی و عواقب وخیم آن آگاه بوده و می دانند که باید بابت این اقدام جنایتکارانه تاوان سنگینی پرداخت کنند ضمن آنکه از سخنان مسئولان ارشد رژیم آمریکا چنین بر می آید که آنها از قبل برای این اقدام برنامه ریزی کرده بودند و به خوبی به نتایج و عواقب آن واقف بوده اند لذا گزینه "اشتباه احمقانه" از اساس مردود است.

پس دلیل این اقدام چه بوده است؟

آمریکا با این اقدام جنایتکارانه به دنبال هدف بزرگتری از ترور یک شخصیت بوده است…آمریکا به دنبال جنگ با ایران و تضعیف نظام جمهوری اسلامی می باشد.

با توجه به اظهارات سناتور لیندسی گراهام آمریکا به دنبال نابودی زیرساخت های ایران بویژه در بخش انرژی (نفت و گاز و پتروشیمی) و نابود سازی اقتصاد ایران می باشد.

سرمایه گذار اصلی این سناریو عربستان سعودی و امارات متحده و بحرین بوده و کارگردان نیز اسرائیل می باشد لذا آمریکا با پول دولت های مرتجع عرب منطقه و صحنه گردانی اسرائیل قصد دارد ایران را وارد یک جنگ شدید و کوتاه مدت کرده و با نابودی زیرساخت های اقتصادی و اهرم تحریم اقتصاد ایران را فلج نموده و سطح نارضایتی را در کشور افزایش دهد.

از نظر آمریکا ایران ضعیف بهترین گزینه است…ایرانی آنقدر ضعیف که خطری برای منافع آمریکا و اسرائیل نداشته باشد و در عین حال آنقدر قوی که بتوان از آن به عنوان اهرمی برای دوشیدن کشورهای عرب حاشیه جنوبی خلیج فارس استفاده نمود.

در عین حال آمریکا و هم پیمانانش به دنبال حمله همه جانبه به محور مقاومت بوده و قصد دارند با روشن کردن آتش جنگ و تحریک محور مقاومت زمینه را برای درگیر نمودن این محور فراهم نمایند.

در چنین شرائطی ملت و دولت ایران باید هوشیار بوده و از هرگونه اقدام احساسی و شتابزده ای اجتناب نموده و بهانه را به دست دشمن ندهند چرا که وارد شدن ایران در یک جنگ ناخواسته وبدون برنامه خسارات و لطمات زیادی را به ایران و محور مقاومت وارد خواهد آورد و چنین جنگی ناخواسته اهداف اسرائیل و آمریکا را تامین خواهد کرد.

گرفتن انتقام خون سردار سپهبد سلیمانی صبر می خواهد و تدبیر

کلمه کلیدی خود را وارد کنید