دستگیری باند سارقان منازل آبسرد - ترنج ویلا | ToranjVila

دستگیری باند سارقان منازل آبسرد

به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند، سرهنگ محمدحسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل به شیوه و شگرد مشخص،عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار عوامل کلانتری ۱۳ آبسرد قرار گرفت.

وی گفت: کارشناسان انتظامی پس از بررسی صحنه‌های سرقت با تحقیقات پلیسی و اشرافیت کامل در سطح شهر موفق به شناسایی مخفیگاه و دستگیری سارقان در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند بیان کرد: با پیگیری‌ها و اقدامات فنی و همه جانبه پلیس، سرانجام دو تن از متهمان عضو اصلی باند دستگیر شده که دارای سوابق متعدد سرقت می‌باشند.

محمدی با اشاره به بازجویی صورت گرفته از متهمین اذعان کرد: در بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده متهمان به ۲۰ فقره سرقت اماکن خصوصی و موتور سیکلت در سطح شهر آبسرد و حومه اعتراف کردند.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی دماوند در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، خاطرنشان کرد: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید